Будь-яка річ з часом втрачає свій початковий зовнішній вигляд та інші споживчі якості. Це повною мірою відноситься до тентів садових гойдалок і м'яким частинам, тим більше що вони експлуатуються на відкритому повітрі.
М'яка частина до гойдалок «King»
Комплект м'якої частини на садові гойдалки «King». Якщо матрац на Ваших гойдалках прийшов в непридатність або ж просто виникло бажання відновити їх зовнішній вигляд – зовсім необов'язково купувати для цих цілей нові гойдалки. Досить підібрати відповідний за розмірами комплект м'якої частини. Це значно дешевше ніж покупка нових садових гойдалок.
В комплект м'якої частини для гойдалки:
- матрац
- подушечки
- тент на дах
Розміри тенту - 200х118 см
Наповнювач для м'якої частини матраца) складається з поролону і синтепону
Товщина матраца – 6 см
Чохол на матрац – тексилк
Чохол знімний, на застібці-блискавці.
Розмір матраца:
- Довжина матраца – 170 см
- Висота спинки – 53 см
- Вага – 7 кг
Розміри упаковки - 170х55х25 см
Кольори в асортименті
Оскільки виробник постійно працює над удосконаленням своєї продукції, деякі характеристики та комплектація можуть відрізнятися від заявлених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Італія |
| Комплектація навісом | Так |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон), синтепон |
| Обивний матеріал | Texsilk |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 7 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 53 мм |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Увага! Даний товар продається з повною або частковою передоплатою |
- Ціна: 6 850 ₴





