Ліжко-топчан на сталевих ґратах 800х2000х330 мм.
Сталевий каркас ліжка-топчана виготовлений із міцних труб квадратного перерізу 20х20 мм та 16х16 мм, з якісним порошковим покриттям.
Основою під матрац в даному ліжку є надійна сталева решітка.
Основні характеристики:
Довжина ліжка: 200 см.
Ширина ліжка: 80 см.
Висота від підлоги: 33 см.
Допустиме навантаження: 140 кг.
Каркас основи спального місця ліжка-топчана складається із двох частин, це зручно при транспортуванні та зберіганні ліжка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підіймального механізму | False |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Увага! Даний товар продається з повною або частковою передоплатою |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Висота ліжка з урахуваннямголов'я | 33 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴






