


Гойдалки "Камалія Air" Арт. 078 з москітною сіткою розкладні
- Готово до відправки
- Код: 078
29 270 ₴
Акція! Безкоштовна доставка по території України на склад перевізника у Вашому місті!
Садові гойдалки – це найпопулярніший вид садових меблів і найпопулярніше місце відпочинку всієї сім'ї.
Гойдалки садові стануть справжньою окрасою дачної ділянки або галявини біля приватного будинку.
Гойдалки садові «Камалія Air»
Гойдалки з відкидною спинкою та москітною сіткою.
Основні характеристики:
- Ширина: 2200 мм
- Глибина: 1630 мм
- Висота: 2050 мм
- Максимальне навантаження: не більше 400 кг.
- Маса гойдалки: 78 кг.
- Діаметр труби 60 мм, товщина стінки 1,5 мм.
- Основа сидіння – зварна сітка.
- Наповнювач матраца: Холофайбер +синтепон.
- Наповнювач подушок: Холофайбер +синтепон.
- Розмір сидіння: 1800х555 мм.
Колір каркасу - коричневий.
Чохли матраца і подушок – меблевий велюр.
На гойдалках встановлений вологовідштовхувальний тент з тканини оксфорд.
Будьте уважні! Перш, ніж придбати текстильні вироби, виміряйте Вашу гойдалку. Обмін та повернення здійснюється за рахунок покупця!
Забарвлення уточнюйте під час замовлення!
Оскільки виробник постійно працює над удосконаленням своєї продукції, деякі характеристики та комплектація можуть відрізнятися від заявлених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепон |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра |
| Максимально допустиме навантаження | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2200 мм |
| Глибина | 1630 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Вага | 78 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 555 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа сидіння | металева решітка |
| Матеріал навісу | Оксфорд 420 D з шаром вологовідштовхуючим |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Увага! Даний товар продається з повною або частковою передоплатою |
- Ціна: 29 270 ₴




