Садова гойдалка «Bali Lux»
Акція! Безкоштовна доставка по території України на склад вантажоперевізника у Вашому місті!
Садова гойдалка — це найпопулярніший різновид садових меблів і найпопулярніше місце відпочинку всієї родини.
Гойдалка садова стане справжньою окрасою дачної ділянки або галявини приблизно приватного будинку.
Призначена для відпочинку до 4-х дорослих осіб. Каркас садової гойдалки виготовлений із сталевої труби діаметром 50 мм і покритий полімерною фарбою, яка сприяє підвищенню зносостійкості гойдалки, а саме, не розтріскується і захищає метал від іржі.
Сидіння і спинка гойдалки - пружна металева сітка на пружинах. Вона не провисає і в той же час є досить комфортною для відпочиваючого. Сидіння можна зафіксувати від розгойдування за допомогою гачків розташованих на ніжках гойдалки.
Дана модель легко трансформується з дивана в ліжко. Для цього досить підняти ручку з будь-якого боку вгору і відкинути спинку. Кут нахилу тенту (нахил вгору-вниз) регулюється бічними фіксаторами на даху.
Гойдалка комплектується: матрацом, тканинним тентом і подушками -2 шт. Оббивка матраца - зі 100% бавовни:
екологічно чиста,
гіпоалергенна,
Тент і подушки виготовлені з тканини тексілк. Ця тканина спеціально розроблена для вуличних меблів і має такі переваги:
брудо- і вологовідштовхуюча,
має високу міцність на розрив,
стійка до хлору та інших дезінфектантів
гіпоалергенна,
захищає від сонячного УФ-випромінювання
не схильна до вигоряння
Матрац прикріплюється до сидіння за допомогою липучок.
Наповнювач матраца - сімтекс, наповнювач подушок - холлофайбер. Товщина матраца - 7 см. Тент кріпиться до каркаса за допомогою пришитих тканинних направляючих куди втягуються труби даху. Тканинні направляючі мають переривчасту структуру, за рахунок чого є можливим прикріпити до труби даху захисну штору (купується окремо).
Чохли матраца і подушок знімні, на блискавках.
Догляд: чохол можна прати при температурі до 40 градусів С, прасувати при низьких температурах. Хімічна чистка заборонена.
Додатково можна придбати протимоскітну сітку и захисний чохол для гойдалки.
Габарити упаковки:
Паковання складається з двох місць:
1. 201х78х14 см.
2. 168х55х15 см.
Забарвлення уточнюйте під час замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепон, СимТекс |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Вага | 52 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
- Ціна: 16 850 ₴












